Yılmaz Açıklaması 'Emekçinin Umudu AK Parti'dir'

Haber Tarihi : 13.06.2018 17:16:33 AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Emekçinin, alın terinin değerini bilen parti AK Parti’dir” dedi.
A +   A -

Kavak ilçesinde sürdürdü. Kavak Seçim Koordinasyon Merkezinde toplanılmasının ardından Organize Sanayi Bölgesine (OSB) geçildi. Ramazan günü yoğun bir çalışma temposunda olan işyeri sahipleri ve çalışanlarını ziyaret eden Yılmaz, hepsinin elini sıktı, sohbet etti. Çalışanlara ‘Önce Güvenlik’ uyarısı yapan Yılmaz, iş güvenliği konusuna dikkat etmelerini istedi.

Sanayi bölgesinde gerçekleşen ziyarette ekonomi ve istihdam konusunda açıklamalarda bulunan Yılmaz, 24 Haziran’dan sonra dört yılda sosyal politikaların daha da güçleneceğini, 4 milyon istihdam ortamının sağlanacağını kaydetti.

Evine aş götürme derdinde olan emekçilerin alın terinin değerini en iyi bilen partinin Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlçe Başkanı Osman Atlı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, İl yönetim kurulu üyesi İlhan Kara ve teşkilat üyeleri katıldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !