EMŞAV'dan 'Türk Bayrağı' Çağrısı

Haber Tarihi : 22.01.2018 12:19:04 Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, Afrin operasyonunu gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri(TSK) ve Mehmetçiğe destek için evlere ve iş yerlerine Türk bayrağı asılması çağrısında bulundu.
A +   A -

Afrin operasyonun sonuna kadar arkasında olduklarını belirten EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, tek yumruk olarak TSK’nın arkasında olduklarını söyledi."Ordumuzun arkasındayız"

Türkiye’nin bekası için TSK’nın Afrin’e operasyon düzenlediğini belirten Erim, "Bu operasyonun sonuna kadar arkasındayız. Türk milleti olarak tek yumruk ordumuzun arkasındayız. Bu operasyon inşallah zaferle sonuçlanır. Ordumuza destek için evlerimizi, iş yerlerimizi Türk bayrağı ile donatalım. Askerimize desteğimizi bu şekilde de verelim. Herkes evindeki büyük küçük bütün bayrakları çıkarıp penceresine, balkonuna assın. Al bayrağımızın gölgesinde sokaklarda gezelim. Al bayrağımız için yaşayan bir millet olarak; devletimize, ordumuza ve Mehmetçiğimize güç verelim" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !