AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman Açıklaması 'Gönüllere Talibiz'

Haber Tarihi : 31.07.2018 16:01:08 AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, gönüllere talip olduklarını ifade etti.
A +   A -

Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmasında 24 Haziran’da gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ile 27. Dönem Salıpazarı var diğer ilçelerimizde yaptığımız toplantılarda sizlerden çok şey beklediğimizi söylemiştim. Bunun karşılığını da 24 Haziran seçimlerinde Salıpazarı’nın yanı sıra birçok ilçemizde aldık. Ancak yerel seçimler çok önemli. Çalışmalarımızı çok iyi şekilde yürüteceğiz. Herkes kendi ilçesinde kendi bölgesinde tek bir insanı bırakmayacak şekilde çalışmalarımızı planlayarak yapacağız. Kurban Bayramı’ndan sonra sandık esaslı çalışmalarımız olacak. Salıpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Salıpazarı SASKİ Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Samsun Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır, Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman, Salıpazarı Kadın Kolları Başkanı Hamide Bülbül, Salıpazarı Bölge Koordinatörleri Burhan Ekiz ve Nadir Duru, Salıpazarı Gençlik Kolları Başkanı Yunus Torun ile partililer katıldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !